Wielopaki 

Widok produktu
Widok na modelu
Pokaż więcej

Wielopaki slipów i bokserek – zestawy męskich majtek

Dwupak, trzypak, a może… pięciopak? Wygodne wielopaki bokserek i slipów to sposób na szybkie zakupy w korzystnej cenie. Sprawdź slipy i bokserki męskie w packach. Wybieraj spośród komfortowych krojów majtek, różnych kolorów oraz rozmiarów od S do 5XL. Kup swój ulubiony model w kilku wzorach i raz-dwa uzupełnij szufladę z bielizną!

Slipy męskie – wielopak

Lubisz klasyczne dopasowane majtki bez nogawek? Postaw na slipy męskie! Wielopak to najlepszy wybór, jeśli masz upatrzony konkretny model i chcesz często go nosić. W takich zestawach znajdziesz zarówno slipy o standardowym kroju, jak i te mocno wycięte. Dzięki temu z łatwością dopasujesz fason do swoich upodobań.

Bokserki męskie – wielopak 

Wolisz popularne bokserki męskie? Wielopaki zapewnią Ci cały zestaw bielizny właśnie w tym fasonie. Każdy set składa się z kilku sztuk wygodnych majtek, uszytych z przewiewnej i elastycznej bawełny. Bokserki w wielopaku to sposób na codzienny komfort, bez zastanawiania się, co założyć.

Wybierz ulubione slipy lub bokserki męskie w wielopaku

Jeśli masz upatrzony fason majtek, wielopak slipów lub bokserek to doskonała opcja. W paczce znajdziesz kilka par bielizny w różnych wzorach i kolorach. Zestawy są przygotowane tak, by zapewnić Ci duży wybór kolorystyczny. Jednocześnie ceny bielizny są bardzo korzystne.

Kupuj w bokserki i slipy męskie w wielopakach – postaw na wygodne sety swoich ulubionych modeli majtek. Noś to, w czym czujesz się najlepiej!