Darmowa dostawa przez tydzień! Zrób zakupy już dziś!

Majtki damskie

Widok produktu
Widok na modelu
Pokaż więcej

Majtki damskie — modele dla każdej kobiety 

Można śmiało powiedzieć, że majtki damskie to kluczowy element kobiecej garderoby. Pomagają dbać o higienę, zapewniają swobodę i ruchów, a często decydują również o tym, jak układają się spodnie czy spódnica. I nawet jeśli pozostają cały dzień skryte pod ubraniem, potrafią doskonale poprawiać samopoczucie!

Znajdź idealny model damskich majtek

Damskie majtki muszą być dobrze dopasowane, zarówno pod względem rozmiaru, jak i kroju. Pamiętaj, że każda kobieta ma nieco inne kształty i może preferować inny poziom zabudowania. Wybór odpowiedniego fasonu powinien więc uwzględniać: wysokość stanu, sposób wycięcia tyłu, a nawet rodzaj szwów.

Są okazje, w których najlepiej sprawdzą się stringi bądź majtki damskie z niskim stanem. Bywają też dni, kiedy poczujesz się najlepiej w pełnych figach, które zapewnią Ci ciepło i wygodę. Grunt to mieć w szufladzie model na każdą potrzebę.

Damskie majtki — koronka czy bawełna?

Stereotypowe myślenie zakłada, że majtki damskie są albo nudne i wygodne, albo zmysłowe i mało praktyczne. Bielizna Henderson powstała z myślą o kobietach, które nie chcą ograniczać się kompromisami. 

Możesz więc śmiało postawić na wygodny, pełny krój z romantycznym akcentem koronki, lub model ażurowy, zapewniający optymalny komfort podczas codziennych aktywności. Oprócz ponadczasowych jednolitych barw, które dobrze uzupełniają transparentną odzież, w zasięgu ręki masz także bardzo nowoczesne desenie.

Damskie majtki – jak nosić? 

Bielizna będzie służyć Ci tak dobrze, jak dobrze będziesz o nią dbać! Pamiętaj więc, aby stosować się zawsze do wskazówek pielęgnacyjnych na metce. W szczególności:

  • wybieraj delikatny tryb prania w pralce lub postaw na pranie ręczne;
  • unikaj prania ciemnych modeli z jasnymi;
  • susz damskie majtki na powietrzu, idealnie w poziomej pozycji (zwłaszcza te koronkowe!).

Jeśli chodzi o dobór majtek do biustonosza, decyzja należy tylko do Ciebie! Możesz postawić na eleganckie komplety lub odważnie mieszać kolory i printy.