ROBERT KUPISZ QΠШ × HENDERSON

Widok produktu
Widok na modelu

 

Kolekcja Kupisz x Henderson 

Zawsze sięgasz po więcej? W takim razie sprawdź naszą kolekcję QΠШ Robert Kupisz x Henderson! Znajdziesz w niej wyjątkowe piżamy, bokserki, slipy, skarpety, spodnie i tank topy stworzone we współpracy z Robertem Kupiszem. 

Każdy produkt to połączenie nowoczesnego designu z tak dobrze znaną naszym klientom jakością. Dzięki temu kolekcja QΠШ × HENDERSON spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

Dla kogo jest Kupisz x Henderson?

Kolekcja QΠШ × HENDERSON została tak zaprojektowana, aby coś dla siebie znalazł w niej każdy mężczyzna. Wybieraj spośród slipów w klasycznych kolorach albo drapieżnych zwierzęcych wzorach! Postaw na piżamę z elementami w kolorze energetycznego pomarańczu lub uniwersalną wersję nawiązującą do maskujących barw moro. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, Twoja nowa bielizna i piżama będą wyróżniały się świetną jakością – każda rzecz uszyta jest z bardzo przyjemnych dla skóry materiałów! 

Nie czekaj! Przekonaj się już teraz, że produkty z kolekcji Robert Kupisz QΠШ × HENDERSON zapewnią Ci wygodę i stylowy wygląd zarówno w dzień, jak i w nocy.