Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Twoich rąk w ciągu 48h po zakupie. Jednak w niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

Co wypływa na czas realizacji zamówienia?

Przede wszystkim wybrana forma płatności. Szybki przelew internetowy poprzez platformę Dotpay oraz wysyłka za pobraniem skracają czas realizacji po naszej stronie do minimum. W przypadku płatności przelewem zwykłym, Twoje zamówienie jest wysyłane po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto – co najczęściej wydłuża czas realizacji o 1 dzień roboczy*. Jeżeli chcesz szybko otrzymać swoją nową bieliznę HENDERSON opłać zamówienie e-przelewem!

Co oznacza, podana przy produkcie, informacja „wysyłka w 2dni” ?

48 h to przybliżony maksymalny czas, który potrzebujemy na skompletowanie Twojego zamówienia i przekazanie zapakowanej paczki kurierowi DPD lub wysłania jej do Paczkomatu. Bardzo często udaje się nam wysłać paczkę wcześniej, nawet w dniu złożenia zamówienia. Jednak w niektórych przypadkach oczekiwanie na Twoją przesyłkę może się wydłużyć.

Co oznacza, podana w koszyku, informacja „Czas dostawy: 2 do 10 dni” ?

Taka informacja pojawia się, gdy jeden z produktów lub ilość zamówionych sztuk danego produktu wymaga sprowadzenia z magazynu centralnego. Realizacja takiego zamówienia będzie trwała od 4 do 10 dni roboczych. Do czasu realizacji zamówienia przez Sklep Internetowy należy doliczyć 1-2 dni na doręczenie w zależności od formy wysyłki. 

Kiedy InPost dostarcza paczki od HENDERSON.PL ?

Podobnie jak w przypadku firmy kurierskiej, Twoja paczka powinna być gotowa do odbioru w Paczkomacie następnego dnia roboczego po wydaniu z naszego magazynu. Dokładny status możesz śledzić przy pomocy linka, kóry otrzymasz od nas w wiadomości potwiedzającej nadanie paczki. Dodatkowo InPost powiadomi Cię sms-em, gdy paczka dotrze do Paczkomatu.

Kiedy dostarczane są paczki w RUCHu ?

Paczka w RUCHu dotrze do wybranego przez Ciebie punktu odbioru najpóźniej w 2 (drugim) dniu roboczym następującym po dniu nadania paczki przez HENDERSON.PL.

PAMIĘTAJ!
W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta, trudne warunki drogowe bądź specjalne promocje czas dostawy może się wydłużyć.

* dni robocze – od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawo wolnych od pracy